Aby umówić się na wizytę u tego terapeuty:
• zadzwoń: 609 036 404
• napisz: ewa.kotanska@strefarozwoju.org.pl

 

 

 

Ewa Kotańska

Jestem dyplomowanym psychologiem oraz psychoterapeutą w trakcie całościowego szkolenia do Certyfikatu Psychoterapeuty w akredytowanym kursie psychoterapii realizowanym prze Polskie Stowarzyszenie Rozwoju Psychoterapii.

Ukończyłam również całościowe szkolenie w zakresie Systemowej Terapii Rodzin w Centrum Psychoterapii w Krakowie.

Pracuję z rodzinami, z dziećmi i młodzieżą jak i z osobami dorosłymi.

W pracy staram się łączyć wiedzę i doświadczenie z różnych szkół terapeutycznych ze szczególnym uwzględnieniem podejścia systemowego i ericsonowskiego.

Doświadczenie kliniczne w pracy z osobami dorosłymi, dziećmi i rodzinami zdobywałam pełniąc funkcję psychologa na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym, Poradni Zdrowia Psychicznego oraz PZP Dzieci i Młodzieży NZOZ Feniks w Gliwicach, odbywając wolontariat w Centrum Psychiatrii w Katowicach na Oddziale Psychiatrycznym Zaburzeń Afektywnych i Nerwicowych.

Posiadam również bogate doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnym umysłowo i ich rodzinami (Środowiskowy Dom Samopomocy nr 2 w Katowicach, Stowarzyszenie Wspierania Działań Twórczych Osób Niepełnosprawnych „Unikat” w Katowicach).

Mieszkając wiele lat zagranicą wspierając rodziny z problemami migracyjnymi nabyłam doświadczenie w pracy z dziećmi dwujęzycznymi.

Moją pracę poddaję superwizji. W pracy kieruję się Kodeksem Etyczno-Zawodowym Psychologa.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Prywatnie jestem mężatką i matką, miłośniczką natury i pasjonatką kina europejskiego.