Pracuję z dorosłymi oraz młodzieżą od 16 roku życia. Jednym z kluczowych elementów psychoterapii jest nawiązanie autentycznej i ciepłej relacji. Dlatego w pracy z klientami staram się wspólnie z nimi tworzyć poczucie bezpieczeństwa, akceptacji i bycia widzianym.
W swoim podejściu łączę różne tradycje i metody, pracując integratywnie. Ukończyłam studia magisterskie z filologii angielskiej na Uniwersytecie Śląskim, studia podyplomowe z pedagogiki w Szkocji oraz studia magisterskie z psychoterapii w Irlandii. Łączę najnowszą wiedzę z zakresu psychologii, neurobiologii oraz psychologii somatycznej. Jako psychoterapeutka stosuję podejście humanistyczne, analizę transakcyjną, pracę z wewnętrznym dzieckiem oraz podejście somatyczne do psychoterapii według Pat Ogden, co pozwala mi skutecznie pracować nad uwalnianiem traumy. Korzystam również z mindfulness, teorii poliwagalnej, stymulacji nerwu błędnego, tradycji jogicznych oraz neuroregulacji w radzeniu sobie z traumą i chronicznym stresem.
Czerpię z moich kwalifikacji i doświadczeń jako trenerka jogi (500 godzin), co obejmuje terapię jogiczną, praktyki oddechowe i medytację; terapeutka podejścia Sensorimotor Psychotherapy według Pat Ogden (połączenie terapii werbalnej z pracą z ciałem); trenerka neuroregulacji według Irene Lyon (uwalnianie traumy i chronicznego stresu za pomocą praktyk neurosensorycznych, oddechowych, Feldenkrais i innych); DNRS (Dynamic Neural Retraining wg Annie Hopper), a także mindfulness i taniec współczesny.
W trakcie procesu terapeutycznego zachęcam klientów do holistycznego spojrzenia na powrót do równowagi wewnętrznej, uwzględniając dietę wspierającą mikrobiom i równowagę chemiczną mózgu, pracę i relację z własnym ciałem oraz relacje z innymi i naturą.
Wspieram pacjentów w radzeniu sobie z nerwicą, depresją, chronicznym stresem, traumą, niskim poczuciem własnej wartości, problemami w relacjach z innymi (praca z granicami) oraz ogólnym poczuciem braku spokoju i bezpieczeństwa.