• zadzwoń: 784 377 618
• napisz: monika.lebda@strefarozwoju.org.pl
W roku 1999 skończyłam Śląską Akademię Medyczną, wydział lekarski w Katowicach.
Uczyłam się do specjalizacji jako rezydent w Klinice Psychiatrii i Psychoterapii w Katowicach, w Górnośląskim Centrum Medycznym w Katowicach, w roku 2007 zdałam egzamin specjalizacyjny.
W latach 2003-2007 uczyłam się psychoterapii w CM UJ w Krakowie u prof. Jerzego Aleksandrowicza początkowo w kursie „ podstawy psychoterapii”, druga część- „szczegółowe problemy psychoterapii” jako studia podyplomowe).
Poza rezydenturą początkowo pracowałam w Samodzielnym Publicznym Zespole Lecznictwa Psychiatrycznego w Siemianowicach Śląskich- pod kierunkiem dr Jacka Przyłudzkiego. Była to praca zarówno na oddziale dziennym jak i w PZP.
Od 1.09.2008 roku prowadzę Oddział Dzienny Psychiatrii przy Szpitalu Miejskim w Rudzie Śl.
Równolegle pracowałam w lecznictwie odwykowym (w latach 2006-2007 punkt konsultacyjny przy Miejskiej Izbie Wytrzeźwień w Katowicach, w latach 2008-2014 w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Siemianowicach Śląskich). Od stycznia 2008 jestem biegłym w przedmiocie uzależnienia od alkoholu.
W latach 2012-2014 ukończyłam kurs dla terapeutów uzależnień, odbyłam niezbędne staże, superwizje i wkrótce mam nadzieję przystąpić do ezgzaminu państwowego na certyfikowanego psychoterapeutę uzależnień.
Wizyta pierwszorazowa trwa 60 min, wizyta kontrolna 30 min.
Proszę o przyniesienie ze sobą badań laboratoryjnych (świeżych do 14 dni wstecz) oraz jeśli ktoś posiada – wyniki badań obrazowych głowy, EEG, badań psychologicznych, wypisy z pobytów szpitalnych zarówno na oddziałach psychiatrii jak i somatycznych oraz listę zażywanych leków.
Oferuję profesjonalną pomoc w następującym zakresie:
- lęk, przygnębienie, apatia, depresja
- nerwice
- silny, długotrwały stres
- stany lękowe
- zaburzenia snu
- zaburzenia pamięci
- choroby psychiczne
- leczenie uzależnień
- kryzysy życiowe
- uzależnienia
- schizofrenia
- psychoza
- bezsenność
- nerwica natręctw
- DDA – dorosłe dzieci alkoholików
REKOMENDACJE: