Aby umówić się na wizytę u tego terapeuty:
• zadzwoń: 694 599 477
• napisz: katarzyna.wilder@strefarozwoju.org.pl

Jestem mgr filozofii oraz psychologii klinicznej. Ukończyłam również Międzynarodowe Studia Coachingu. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Pracuję z dorosłymi oraz młodzieżą i dziećmi. Chętnie pomogę osobom, które doświadczają trudności psychologicznych, próbują lepiej poznać i zrozumieć siebie. Pracuję z osobami, które borykają się z zaburzeniami emocjonalnymi, obniżoną satysfakcją życiową, niskim poczuciem własnej wartości, brakiem motywacji do działania, kryzysem życiowym, depresją, trudnościami w relacjach partnerskich, czy też rodzinnych i chcą przezwyciężyć frustracje związane z tymi sferami życia. Dodatkowo służę radą w tematyce psychologii transportu (ukończone kierunkowe studia podyplomowe).

Odbyłam szkolenie z  Integratywnej  MetaSystemowej Psychoterapii Krótkoterminowej w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie. Dodatkowo uczestniczę w   całościowym szkoleniu w Katowickim Instytucie Psychoterapii w Katowicach.

Posiadam doświadczenie w pracy z chorymi somatycznie i ich rodzinami.   Odbyłam staż kliniczny oraz uczestniczyłam w licznych kursach specjalizacyjnych w Instytucie Onkologii im. M.Skłodowskiej Curie w Gliwicach. Uczestniczyłam w terapii zajęciowej, oraz udzielałam pomocy psychologicznej i wsparcia pacjentom Dziennego Oddziału Rehabilitacji Psychiatrycznej oraz Poradni Zdrowia Psychicznego w Gliwicach. Ponadto prowadzę coaching indywidualny w prężnie rozwijającej się firmie na śląsku  w dziedzinie IT.

Doskonalę swoje umiejętności pod okiem doświadczonych superwizorów. Ukończyłam kurs w Instytucie DMT – Polskim Instytucie Psychoterapii Tańcem i Ruchem. Aktualnie przeważającą formą mojej pracy jest terapia oraz porady psychologiczne  w stacjonarnej Poradni Zdrowia Psychicznego, a także coaching, porady, konsultacje, a także psychoterapia prowadzona w formie on-line dla pacjentów z całego świata.


Oferuję pomoc w następującym zakresie:

  • zaburzenia emocjonalne
  • napady złości, histerii, nieśmiałość
  • zaburzenia psychosomatyczne
  • silny i długotrwały stres (strata, rozstanie, konflikt)
  • trudności w relacjach
  • rozwój- motywacja, autoprezentacja, decyzyjność

REKOMENDACJE:


CERTYFIKATY: